Informacje o firmie

Witamy na stronie firmy HYDRASAN.

Od 10 lat zajmujemy się importem i dystrybucją najwyższej jakości podkładek metalowo-gumowych w kraju i za granicą. Naszymi odbiorcami są hurtownie i sklepy zajmujące się handlem hydrauliką siłową oraz producenci maszyn rolniczych.

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości podkładek metalowo-gumowych z prowadzeniem (PPM, DOWTY, bonded seals, met-gum) powszechnie stosowanych w hydraulice siłowej oraz pneumatyce.

Podkładki metalowo-gumowe zapewniają szybki montaż elementów złącznych hydrauliki siłowej, a dzięki zastosowaniu wargi samocentrującej nie przesuwają się, dzięki czemu świetnie uszczelniają eliminując wycieki.

Dysponujemy szerokim asortymentem prosto z magazynu, dzięki czemu gwarantujemy szybkie terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny.

Dzięki dużemu doświadczeniu i bardzo dobrym relacją z naszymi kontrahentami posiadamy też towary wyprzedażowe. Są to towary standardowej jakości, w bardzo  dobrych cenach ale ilość jest ograniczona. Aktualnie na wyprzedaży posiadamy zakucia i złączki hydrauliczne.